Nıssan Mıcra Modeli Fiyatları

Nıssan Mıcra Modeli Fiyatları
6 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 1.218 kez okundu.

Günümüz çağı teknolojisinde spor arabalara ilgi atmıştır. Ancak yoğun ilgiye maruz kalan spor araba fiyatları oldukça fazla meblağlar taşımaktadır. Ancak Nıssan marka arabalar herkese uygun fiyatlar sunmaktadır.  Markalaşmış olan arabaların gösterişi kadar güvenliği de bir o kadar da önemlidir. Alınan arabaların içinde sevdiklerimizin konforunu da ön planda tutan Nissan spor arabalar Japon araba markalarında yer almaktadır.

Japonya da yer edinen firma 1910 yılında kurulmuş günümüze kadar hizmetlerine devam etmektedir. İlk markasında Dat ile tanınarak şu an spor arabaları ile günden güne hizmetlerinde yenilikler ile büyüyen tanınmış bir araba markası olarak araba hayranlarında ün salmıştır. Günümüzde giderek yükselen Nıssan araba şirketi spor araba modelleri arasında da kendisini geliştirerek dünya genelinde birçok kullanıcılarına konforlu ve güvenli arabalar sunmaktadır.

Kullanıcılarına ve spor araba kullanmak isteyen araba hayranlarına hız ve konforu beraberinde sunmaktadır. Araba modelleri arasında geniş arabalar biraz daha fazla ön planda tutulan yeni modelleri ise beraberinde getiren ve son modelleri arasında yer alan NıssanJuke çok fazla ses getirmektedir. Tek bu seçenek ile kalmayan Nıssan Navara, qashsaı, ve mıcra da tercihler arasında yer almaktadır.

Nıssanjuke fiyatı 62.410 TL ile yeni sahiplerini karlar iken Nıssanmıcra modeli ise 98.810 olarak yer almaktadır. Arabalar da en çok tercih edilen kibar ve kolay kullanım tasarımı ile ilk sıralar da yer alan Nıssan Mıcramodeli fiyatıise 50.500TL ile yeni kullanıcılarını karşılamaktadır.

Nıssan Mıcra Modeli Fiyatları Konusuna 6 Yorum Yapıldı
 1. Serdar dedi ki:

  Modeli anlattığınız kadarı ile incelediğimde gerçekten fiyatına uygun bir araç.

 2. Yusuf dedi ki:

  Micra modeli gerçekten hem kibar duruyor hem de kolay kullanım fırsatı sunuyor gerçekten, fiyatını da oldukça uygun buldum.

 3. serkan dedi ki:

  Ben de bu modeli özellikle kullanış açısından oldukça uygun buluyorum. Aracın küçük olması aynı zamanda park yaparken de büyük bir avantaj sağlıyor.

 4. Mehmet dedi ki:

  Japon araba markaları arasında Nissan’ın önemi gerçekten yüksek. Bu aracın oldukça önemli bir yeri bulunuyor pazarda. Micra modeli de kolay kullanımı açısından tercih edilebilir bir model.

 5. Nalan dedi ki:

  Kadınların kullanması için üretilmiş adeta. Şahsen ben kullanıyorum ve özellikle park yaparken çok faydasını görüyorum ebatlarının. Gerçekten her kadının tercih etmesi gereken bir araç.

 6. Yasemin dedi ki:

  Aracın ufak yapısı kullanış açısından gerçekten büyük bir kolaylık sağlıyor, bir kere denediğim ve çok memnun kaldığım bir model.

*

Sayfa başına git