Kolay Sürüş Sunan Araba Modelleri

Kolay Sürüş Sunan Araba Modelleri
11 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 386 kez okundu.

Teknoloji ve teknoloji seçeneklerinin ilerlemesi ile beraber konfor düşkünü araba modelleri içerisinde büyük bir artış yer almaktadır. Araba markaları arasında kolay sürüş sunan araba modelleri arasında birçok seçenek yer almaktadır. Bu seçenekler sayesinde uzun yol mesafelerinde zorluk çekmeden seyahat edebilmeniz mümkündür. Konfor ve kolay bir sürüş sunmakta olan araba markaları içerisinde yer alan bazı seçenekler bulunmaktadır.

Ford Fiesta

Kolay bir sürüş konusunda maddi açıdan da büyük bir önem taşımakta olan ford fiesta seçeneği ile aile veya spor olarak kullanabilmeniz mümkündür. Birden fazla renk seçeneği ile sunmakta olan bu marka ile kolay bir sürüş yapabilmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra hız kontrol sistemi ve iç hacminin geniş olması sürüş keyfini arttırmakta olan bir diğer seçenektir. Sürüş esnasında arabanın virajlarda güven vermesi sayesinde korku ve her hangi bir gerilim oluşmasını kolay bir şekilde engellemektedir.

Volkswagen Touareg

Volkswagen kolay sürüş konusunda sürücülerine birden fazla seçenek sunmaktadır. Bu seçenekler arasında yer alan volkswagen toureg seçeneği sayesinde geniş bir iç hacmi sunmaktadır. Bunun yanı sıra şerit takip sistemi sayesinde güvenli bir şekilde yolculuk yapılabilmesine olanak sunmaktadır. Bunun yanı sıra model içerisinde yer alan sanruf seçeneği farklı bir keyif sunmaktadır. Bunun yanı sıra sürücüsüne gece sürüşünde arabanın dönüş yanına uygun şekilde far hareket sistemi otomatik olarak yer almaktadır.

Kolay Sürüş Sunan Araba Modelleri Konusuna 13 Yorum Yapıldı
 1. Mira dedi ki:

  Volkswagen Touareg seçeneği geniş iç hacmi ile beraber tam bir aile arabsı fotoğraflarına baktım birde aracı yakıt tüketimi ve teknik özellikler konusunda inceleseniz hiç fena olmaz analizleriniz güzel çünkü

 2. Fırat dedi ki:

  Açıkçası Volkswagen markasına binmek isterdim ancak fiyatları biraz ağır kaçıyor. Ford Fiesta da özellikleri ve sürüş keyfi açısından özellikle yeni kasaları oldukça iyi.

 3. Ural dedi ki:

  Kullanış açısından da kalite açısından da ben olsam Volkswagen markasını seçerim, tabi ki bunda Alman araba markası olmasının da büyük bir etkisi bulunuyor.

 4. Yusuf dedi ki:

  Ford Fiestanın özellikle dizel modelleri hem yakıt tüketimi hem de sürüş keyfi olarak oldukça uygun.

 5. Mustafa dedi ki:

  Ben Ford Fiesta’nın dizel modelini kullandım, sürüş açısından inanılmaz bir rahatlık ve kolaylığa sahip araç. Gerçekten araba almayı düşünen ve kolay sürüş isteyen kişilere direk önerebileceğim bir model.

 6. Mehmet dedi ki:

  Kolay sürüş aranıyorsa bence öncelikli olarak otomatik şanzıman seçilmeli. Gerçekten sürüşte büyük kolaylık sağlıyor diyebilirim.

 7. Muharrem dedi ki:

  Özellikle Ford Fiestanın dizel arabalarının kullanımı gerçekten çok kolay geliyor bana. Bu yüzden araç almayı düşünüyorum ve tercih edeceğim marka Ford Fiesta olacak

 8. Elif dedi ki:

  Ford Fiesta’nın kolay sürüş sunduğuna ben de katılıyorum. Özellikle otomatik şanzımanda resmen sürüşteki kolaylık hissediliyor.

 9. Melek dedi ki:

  Ford Fiestanın gerçekten virajlarda hissettirdiği rahatlığa garanti verebilirim. Büyük bir güven sağlıyor araç

 10. Aylin dedi ki:

  Kolay sürüş sunan araç denilince bence de bakılması gereken ilk önemli durum aslında şanzıman seçeneği. Otomatik vitesli araçlarda özellikle trafiğin fazla olduğu yerlerde kullanım kolaylığını hissedebilmek mümkün oluyor.

 11. Berkan dedi ki:

  Kolay sürüş sunan birkaç araba markası ve modelini biliyordum ancak Volkswagen Touareg modelinin bu kadar kolay sürüş fırsatı sunan bir model olduğunu bilmiyordum, bu site sayesinde öğrendim.

 12. Naz dedi ki:

  Ford’un da Volkswagen’in de bu modellerini deneme fırsatı zamanında bulmuştum. Ancak hem fiyat hem de sürüş keyfi açısından benim tercih her türlü Ford Fiesta olurdu.

 13. Yasin dedi ki:

  Ben Volkswagen markasını hem performans hem de güvenilirlik açısından çok beğeniyorum. Belirttiğiniz modelin kolay sürüş açısından avantajının bulunduğuna da inandım açıkçası

*

Sayfa başına git