Güvenilir Araba Markaları

Güvenilir Araba Markaları
28 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 403 kez okundu.

Araba seçenekleri arasında hız ve konfor gibi seçeneklerden daha önce güvenilir araba markalarına önem verilmektedir. Güven veren araba seçenekleri sayesinde aileniz ve arkadaşlarınız ile beraber sorunsuz seyahat edebilmeniz mümkündür. Yer alan ilk model olarak güven veren seçenekler arasında Renault’un Escape seçeneği yer almaktadır. Her hangi bir çarpışma anında sağlamlık testinden başarı ile geçmiş bir marka ve model olarak yer almaktadır. Bunun haricinde sürüş zevki için ise kullanıcılarına büyük ayrıcalıklar sunmaktadır. Geniş iç hacmi konforlu bir şekilde seyahat imkanı sunmaktadır. Bu sayede aileniz veya tek başınıza uzun yolculuklarınızı konforlu bir şekilde yapabilirsiniz.

Güven veren marka seçenekleri içerisinde yer alan bir diğer çeşit olarak ise Volco seçeneği yer almaktadır. S/V40 modeli ile sağlamlık testinden başarı ile çıkmış bu marka sayesinde güvenli bir şekilde seyahat edebilir ve her hangi bir çarpışma anında zarar görmeden arabadan çıkabilirsiniz. Hava yastığı ve desteklenmiş gövde sistemi sayesinde kullanıcılarına önemli bir sürüş keyfi sunmaktadır. Bu sayede yolculuklarınız sırasında her hangi bir korku yaşamanızı önlemektedir. Aracın dış kasası içerisinde yer alan özelliklerin haricinde iç kısmı içerisinde de çeşitli özellikler yer almaktadır. Aracın ön gövdesinde sürüş keyfini arttırabilmek için sizlere birçok sistem seçeneği sunulmaktadır. Aracın en büyük avantajlarının en başında ise geniş bir şekilde tasarlanmış olan iç hacmi yer almaktadır.

Güvenilir Araba Markaları Konusuna 15 Yorum Yapıldı
 1. Seymen dedi ki:

  Araçların sağlamlık testi nasıl oluyor mesela her markanın sağlamlık testi farklı mı acaba sonuçta volvoda sağlamlık testinden tam not alıyor reklamlarda honda da ama ikisini güven konusunda karşılaştırmak bile yanlış

 2. ferhat dedi ki:

  Ben güvenilir bir araç olarak aslında sadece Alman araba markalarını araştırıyorum, teknolojiyi bu güvenlik açısından oldukça iyi kullanıyorlar.

 3. Fırat dedi ki:

  bahsettiğiniz gibi Renault markasının serileri oldukça güvenilir ve konforlu, araçları pek çok güvenlik testinden başarıyla geçmiş durumda.

 4. sıtkı dedi ki:

  Ben de aslında Ferhat arkadaşıma katılıyorum. Gerçekten güvenilirlik söz konusu olunca arabalarda direk benim de aklım Alman araba markalarına gidiyor.

 5. Serhat dedi ki:

  Renault Escape benim de çok beğendiğim bir model. Ki güvenilirlik konusunda vermiş olduğunuz bilgilere de tamamen katılıyorum çünkü bir kez sürme fırsatım olmuştu.

 6. Selçuk dedi ki:

  Güveniliz araba markalarında Volvo ve Volkswagen markalarının üstünde ben de tanımıyorum açıkçası. Ben şahsen Volkswagen Polo marka bir araca sahibim ve güvenlik açısından eski kasa olmasına rağmen donanımları oldukça iyi

 7. Sena dedi ki:

  Güvenilir araba markalarında Alman araba markalarını en çok duymuştum ben de. Araştırdığımda siteniz sayesinde de güvenilir arabalarda nelerin bulunması gerektiğini anlayabildim.

 8. Kemal dedi ki:

  Güvenilir araba denilince benim de Sena arkadaşımda olduğu gibi ilk olarak aklıma Alman araba markaları geliyor. Özellikle Volkswagen ve üstü markalarını güvenilir olarak çok duydum.

 9. Muharrem dedi ki:

  Güvenilir araba markası denilince benim Direk aklıma Alman araba markaları geliyor. Tercih edebileceğim modeller ise en kaliteli olarak BMW ve Mercedes markaları.

 10. Ilgaz dedi ki:

  Renault Escape modelinin bu kadar güvenilir olduğunu sizin siteniz sayesinde öğrendim. Ama ben Muharrem’e katılıyorum Alman araba markalarını tercih ederdim.

 11. Serkan dedi ki:

  Güvenilir araç bulmak aslında o kadar da zor bir durum değil, ben belirtmiş olduğunuz Renault Escape yerine daha çok eğer sıfır alacaksam Alman araba markalarını araştırırdım diyebilirim.

 12. Yusuf dedi ki:

  Benim tercihlerim hem Alman araba markaları hem de Fransız araba markaları olurdu. Gerçekten bu iki ülkenin araçlarına güvenim sonsuz resmen, çok kaliteli otomobilleri var.

 13. Tamer dedi ki:

  Renaul Escape modelini gerçekten güvenilirlik durumu açısından ben de çok tercih edebilirim. Zaten Alman araba markaları haricinde değerlendirebileceğim güvenilir markaların ilki Renault markası.

 14. Levent dedi ki:

  Valla benim her ne olursa olsun güvenilir araba markası denilince aklıma direk olarak Alman arabaları ve İsveç araba markası olan Volvo aklıma geliyor.

 15. Deniz dedi ki:

  Güvenilir araba markası denilince benim de aklıma gelen ilk ülke Almanya’dır. Gerçekten araç üretimi olarak üstüne tanımayacağım durumda şu an dünyadaki piyasada.

*

Sayfa başına git