En Çok Tutulan Araba Modelleri

En Çok Tutulan Araba Modelleri
28 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 443 kez okundu.

Araba modelleri konusunda birçok insanın hassas olduğu noktalar bulunmaktadır. Bu noktalar dahilinde ise yeni ve eski model arabalar arasında yer alan bazı seçenekler diğerlerinden daha fazla tutulmaktadır. Tutulması ile bu araçlar diğerlerinden daha çok fazla alınıp, satılmakta ve piyasası daha hızlı bir şekilde değişmektedir. Bu sayede bu araba modellerini daha hızlı ve kolay bir şekilde alıp satabilmeniz mümkündür.  En çok tutulan araba modellerinden bazıları sizin için alt başlıklar dahilinde inceleyeceğiz.

Fiat Coupe

Fiat coupe uzun yıllardan beri Türkiye piyasası içerisinde ferrariye benzerliği ile beraber anılmakta olan bir araç modelidir. Bu araç modelinin arabaya benzetilmesinde büyük bir önemi olan farlarıdır. Ülkemiz içerisinde bu fiat coupe 2 litre hacminde ve turbo beslemeli seçeneği ile yer almaktadır. Arabanının tutulmasında büyük bir öneminin olmasını sağlayan bir diğer seçenek ise araba içerisinde yer alan olan 0-100 hızlanmasının 5 saniye gibi bir süre içerisinde gerçekleşmesinin büyük bir önemi bulunmaktadır.

Ford Focus

Türkiye piyasası içerisinde en çok tutulan araba modelleri kategorisinde yer almakta olan bir diğer seçenek olarak ise ford focus seçeneği yer almaktadır. Sedan ve hatchback gibi seçenekleri ile ford focus modeli çok tutulan bir araba olarak yer almaktadır. Bu modelin tutulmasında büyük bir önemi olmasının en büyük sebeplerinden birisi geniş tasarımı ve spor araba markaları içerisinde yer alan seçeneklere benzemesidir. Bu sayede araba severler hem aile arabası olarak hem de spor araba olarak bu modeli rahatlıkla kullanabilmektedir.

2016 Bmw

En çok tutulan araba modelleri arasında bu sefer yer alan araba seçeneğimiz ise 2016 bmw serisi içerisinde 320 modelidir. Bu modelin diğer modellerinden daha çok tutmasının en büyük sebeplerinden birisi konfor ve hızın aynı yerde bulunmasıdır. Spor kullanım dışında geniş ailesi olan kişiler için birçok ayrıcalıklı seçenekleri bulunmaktadır. Geniş dizaynı sayesinde bagaj içerisinde birçok valiz taşıyabilmeniz mümkündür. Teknoloji anlamında ise kendini kanıtlamış bir modeldir. Renk seçenekleri ile ise birçok seçeneğini müşterilerine sunmaktadır.

En Çok Tutulan Araba Modelleri Konusuna 16 Yorum Yapıldı
 1. tarık dedi ki:

  Ford Focus’un sedan kasaları gerçekten çok güzel görünümlü ve güçlü motora sahip araçlar. Alımı da satımı da kişiyi hiçbir şekilde zorlamıyor çünkü gerçekten tutuluyor.

 2. Görkem dedi ki:

  Ford Focus modeli gerçekten hem güç hem de araç kullanımı açısından oldukça konforlu bir marka, yeni kasaları daha da hoşuma gidiyor.

 3. Hayri dedi ki:

  Fiat Coupe markasını deneme fırsatı buldum. Gerçekten BMW’yi bilmiyorum ama diğerleri arasında oldukça sürüş keyfi bulunan bir araç

 4. serkan dedi ki:

  Benim tercihim de Görkem arkadaşımız gibi Ford Focus olurdu. Eniştem sayesinde aracı deneme fırsatım oldu ve gerçekten beğendiğim modeller arasında yer alıyor.

 5. Hayrettin dedi ki:

  Gönül ister ki BMW markasına binebilelim. Ancak ne yazık ki bu kadar maddi durumum yok. Değerlendirebileceğim bu verdiğiniz seçenekler arasındaki en güzel marka Ford Focus

 6. Tülay dedi ki:

  Evet ben de Ford Focus markasında görünüşteki sportifliği çok seviyorum. Bende de şu an Ford Focus marka bir araç var ve çok memnunum

 7. Kemal dedi ki:

  Ben özellikle BMW markasının 4 serilerini çok tutuyorum. 4 serisinde gerçekten hem hızı hem konforu birlikte güzel bir şekilde yakalayabilmek mümkün oluyor.

 8. Namık dedi ki:

  Bu en çok tutulan araç piyasası aslında durumlara göre değişkenlik gösterebiliyor. Kimi kişiler tarafından fiyat durumundan dolayı bazı araçlar sık tercih edilirken kimilerinin bir modeli sık tercih etmesindeki sebep ise kalite ve gücü oluyor.

 9. Ümmü Gülsüm dedi ki:

  BMW biraz uçuk bir tercih olarak görülebilir çoğu kişiye göre. Bu araçlardan en uygunu olarak Fiat ya da Ford markasını gösterebiliyorum bu nedenle.

 10. Levent dedi ki:

  Ford Focus benim bu markalar arasında gücümün de yettiği için tercih edebileceğim bir model. Gerçekten gerek görüntüsünü gerek konforunu çok tutuyorum.

 11. Selçuk dedi ki:

  Bu belirtmiş olduğunuz araba markaları arasında benim de en sevdiğim marka Ford Focus açıkçası. Aracın özellikle güç durumu ve konforunu çok seviyorum. Şahsen benim direk BMW markasından sonra tercih edebileceğim bir model.

 12. serkan dedi ki:

  BMW markasının modellerinden bir tanesine gerçekten ben de sahip olmak isterdim. Gerek kullanış gerek ise konfor açısından gerçekten beğendiğim modelleri var ancak ne yazık ki çok yüksek fiyatları bulunuyor.

 13. Sümeyra dedi ki:

  Bu üç araba markasından tabi ki de aslında en çok tercih edilmesi gereken marka BMW markasıdır. Ancak ne yazık ki maddi durum açısından bu derece bir markaya erişimler sağlanamıyor. Benim tercih edebileceğim en uçuk marka ve model Ford Focus modeli olurdu.

 14. Reyhan dedi ki:

  2016 BMW’den sonra benim kesinlikle tercih edebileceğim araba markası Ford Focus modeli. Gerçekten deneme fırsatı bulduğum ve sürüş keyfini hissettiğim bir model.

 15. İbrahim dedi ki:

  Benim her şeye rağmen en çok tuttuğum, kullandıktan sonra sürüş keyfine gerçekten ulaştığım modellerden bir tanesi Ford Focus’tur. Bence kesinlikle tercih edilmesi gereken bir model.

 16. Remzi dedi ki:

  2016 model BMW marka bir araç kesinlikle benim de tercih edeceğim bir seçenek olurdu ancak fiyatları da açıkçası benim için biraz uçuk.

*

Sayfa başına git