En Çok Tercih Edilen Araba Markaları

En Çok Tercih Edilen Araba Markaları
30 Mart 2017 tarihinde eklendi, 1.265 kez okundu.

Herkesin hayali olan kullanışlı, konforlu, güzel görünümlü ve kaliteli bir arabaya sahip olmak. Ama sadece bu saydıklarım bazen yeterli gelmeyebilmektedir.Hem maddi açıdan uygun konforlu ve markalaşmış arabalar artık kullanıcılarına daha yakın olmaktadır. Ancak fiyat uygun ama istediğimiz konfora sahip değil ise kuşkularını da ortadan kaldıran markalar Türkiye’ye ait markalarda bulunmaktadır. En çok tercih edilen arabaları almak kuşkuları ve korkuları bir tarafa atmaktadır. Otomotiv sektörü sürekli gelişerek başarılı adımlar atan markaları tercih etmek ilk sırada yer almalıdır. Satış öncesi hizmetler kadar satış sonrası hizmetler de bir o kadar önemlidir. Otobüs satışlarını yapan Temsa 1968 yılından 2017 senesine süregelen hizmetlerinde dünyadaki birçok yerlere de ihracat yapmaktadır.

Markalaşmış en çok tercih edilen otobüsler arasında yer almaktadır.  Maddi anlamda uygun ve kaliteli ayağı yerden kesecek cümlesi tabiriyle kullandığımız uygun fiyatlarda araçlarda almak mümkün.  Yeni araba ve markalaşmış arabalar almak için çok fazla meblağlar gerekirken bazı arabalar için hem markalaşmış hem de  uygun fiyatlarla almak mümkün olacaktır. Türkiye de hem markalaşmış hem de ün salmış araba markalarından sadece bir kaçı arasında yer alan 1966 yılında kurulmuş ve günümüze kadar hizmet vermeye devam eden karsan Türkiye de 500 sanayi kuruluşu ve 267 sıralarında yer edinen Karsan, peugeot, citroen, renault, nissan en çok tercih edilen araba markaları arasında yer almaktadır.

En Çok Tercih Edilen Araba Markaları Konusuna 10 Yorum Yapıldı
 1. selim dedi ki:

  Bu belirtmiş olduğunuz araba markaları arasından ben olsam Nissan markasını seçerdim. Çoğu modeli güç ve konfor açısından diğerlerinden daha üstün.

 2. tarık dedi ki:

  Bence Renault hem aile hem de sportif açıdan hem güçlü hem de konforlu araçlar sunuyor ve diğerlerinden daha iyi bir marka. Benim de tercihim Renault olurdu.

 3. Uğur dedi ki:

  Renault ve Citroen serilerini genel olarak beğeniyorum, araçlarda gerçekten hem konfor hem de hız açısından gerekli donanımlar sağlanmış durumda.

 4. Hayri dedi ki:

  Sayılan tüm markalar arasında Renault markasının oldukça daha iyi olduğunu söyleyebiliyorum. Renault markasının pek çok modelini deneme fırsatım oldu ve memnun kaldım.

 5. Ünal dedi ki:

  Ben de bu saymış olduğunuz araba markaları arasında Renault serilerini daha çok seviyorum. Hem yakıt tüketimi hem de konfor ve güvenlik açısından bu marka güzel araçlar üretiyor.

 6. Ersin dedi ki:

  Belirttiğiniz araba markaları arasında Nissan markalarının görüntüsü çok güzel. Ben de su an Nissan marka bir araç kullanıyorum ve çok memnunum

 7. Füsun dedi ki:

  Otobüsle ilgilenen bir arkadaşım vardı. Temsa’nın çok tercih edildiğini ondan da duymuştum sanırım bilgi doğru.

 8. Rıza dedi ki:

  Bence eğer araba tercih edilecekse direk Alman araba markalarına bakılmalı. Ben eğer bu markalardan sonra Renault ve benzeri markaların tercih edilmesinden yanayım açıkçası

 9. Reyhan dedi ki:

  Araçların tercih edilme durumları kişiden kişiye göre değişkenlik gösteren bir durum. Kimisi fiyatı için kimisi konforu ve kalitesi için bir araç tercihi yapabilir ve bu nitelikler değişkenlik gösterebilir.

 10. Yunus dedi ki:

  En çok tercih edilen araba markalarından ziyade ben kendi araştırmamla kaliteli ve güçlü bir araç almak isterim. Bu şekilde bir araç tercihi yapacak olursam da Alman araba markaları bana daha ideal geliyor açıkçası.

*

Sayfa başına git