DAF Araba Markası Hakkında Her Şey

DAF Araba Markası Hakkında Her Şey
26 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 874 kez okundu.

Araba markası, kişilerin araba satın alırken dikkat ettikleri önemli bir unsur niteliğinde olmaktadır. Her geçen gün çok daha fazla sayıda kişi, birbirinden farklı ihtiyaçlardan dolayı kendisine yönelik bir taşıt almak istemektedir. Piyasada çok sayıda otomobilin bulunmasının yanı sıra yine çok sayıda ticari araç da bulunmaktadır. Dünya genelinde bulunan araba markaları, yalnızca kişisel değil aynı zamanda ticari amaçlara yönelik olarak da birbirinden farklı taşıtların üretimlerini yapmaya ara vermeden devam etmektedir.

DAF Araba Markasının Modelleri ve Fiyatları

Ticari taşıtlar denildiğinde akıllara gelen ilk marka, hiç şüphesiz ki DAF araba markası olmaktadır. Kurulduğu günden bu yana otomobillerin yanı sıra ticari taşıt üretimine de devam eden bu başarılı marka, tüm dünyaya hizmet vermeye de devam etmektedir. Bu kapsamda da birbirinden farklı modellerin üretimini de ara vermeden sürdürmektedir. 105, 3300, ATI, CF ve XF modellerine sahip olan bu başarılı markanın fiyatları da yine birbirinden farklı olmaktadır. XF modeli, 110 bin TL’den başlayarak 200 bin TL gibi bir rakama kadar satışa sunulmaktadır. CF modeli de yine 140 bin TL ile 200 bin TL arasında satışa sunulmaktadır. Bu araba modellerinin özellikleri birbirinden farklı olmakta olup, bu sebeple de kişiler tarafından da oldukça yoğun bir ilgi görmeye devam etmektedir. ATI modeli ise, diğer modellere nazaran daha düşük bir fiyata sahip olmaktadır.

DAF Araba Markasının Özellikleri Nelerdir?

1928 yılında kurulmuş olan DAF araba markası, Hollanda araba markaları arasında yer almaktadır. Gün geçtikçe çok daha farklı modelde ticari araç üretimine yapmaya devam eden bu başarılı marka, tüm dünya tarafından da tercih edilmeye devam etmektedir. Otomatik vitesli arabaların üretimini yapmış olan ve daha sonrasında ise bu sistemlerini Volvo firmasına satmıştır.

Diğer başarılı araba markaları ile yaptığı anlaşmalar ile birlikte Avrupa’nın dörtlüsü diye adlandırılmış ve en yaygın otomobil firmaları arasında almayı da başarmıştır. Yüksek kabin, güçlü motor gücü ve farklı yakıt seçeneklerine sahip olan DAF araba modelleri, çok sayıda kişi tarafından tercih edilmektedir.

DAF Araba Markası Hakkında Her Şey Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Furya dedi ki:

    Daf araba markalarının ticari arabaları daha konforlu bayılıyorum ya adamlar herşeyi koymuş arabaya

  2. serkan dedi ki:

    DAF markasını ilk olarak bir tır oyununda görmüştüm. O aracı alabilmek için her şeyi yapmıştım ve sonra gerçek hayatta da mükemmel bir araç olduğunu çok kez okudum. Bu site de araba hakkındaki düşüncelerimi daha da belirginleştirdi.

*

Sayfa başına git