BMW Sedan Yıllık Vergisi Ne Kadar

BMW Sedan Yıllık Vergisi Ne Kadar
24 Mart 2017 tarihinde eklendi, 1.246 kez okundu.

Kadın erkek olmaksızın herkesin hayalinde olan BMW araba markalarından biri olarak kullanıcılarını karşılamakta. BMW ailesi olarak yeni serisi ile ilgili kullanıcılarına yenilikler sunarak BMW araba hayranlarında büyük ilgi uyandırmaktadır. Üretimi Almanya firmalarına ait olan BMW sedan Alman disiplini ve teknolojileri ile yeniliklerine devam etmekte. Ancak normal araba fiyatlarının üzerinde olan BMW sedan almak isteyen kullanıcılarına araba piyasasında normal fiyatların üzerinde fiyatlar sunulmaktadır. Fakat sunulan fiyatlar ile yenilikleri de beraberinde getiren BMW araba markaları ile ilgili yenilikleri sıralayabiliriz.Arabanın fiyatına göre donanımlı ve farklı alanlar da güvenlik ve sürüş alanında sistemleri bulunmaktadır. Hız alanında diğer markalardan üstünlüğünü ispatlayan BMW sedan devamlı ve sürekli olarak gelişmektedir. BMW sedan 5.20 1.6 donanımlı 8 ileri otomatik vitesli sistemleri bulunmaktadır.

BMW araba hayranlarına verilecek müjdelerden biri arabanın ise geniş bagaj hacmine sahip olmasıdır. Herkesin büyük sıkıntısı olan dar bagajlar korkulu rüya olmuştur hele ki uzun yolculuklara gidilecek ise bunlara çözüm üreten BMW ailesi geniş bagaja sahip BMW sedan serisinin binlerce yenilikleri arasında sadece bir tanesidir. Şanzıman ile ilgili de değişimleri bulunan sedan serisinin dişlilerin de yapılan değişmeler ile vites geçişlerini daha yumuşak hallere getirmiştir.BMW sedan serisi 520 litrelik bagaj ölçülerine sahiptir. BMW sedan serisinde elektro hidrolik deri kaplama direksiyon sayesinde direksiyon hakimiyeti artmaktadır.  Sürüş asistanları bulunan arabada park asistanı da yer almaktadır. Bu sayede araçta  bulunan kızılötesi sensör ile dışarıda etkenler olmadan kolaylıkla park işlemleri gerçekleşebilmektedir.BMW sedan yıllık vergisini 997 TL olarak belirlemiştir.

BMW Sedan Yıllık Vergisi Ne Kadar Konusuna 4 Yorum Yapıldı
 1. Feyza dedi ki:

  Yıllık vergi konusu benim çok canımı sıkıyor, o kadar para verip BMW gibi bir marka araba alıyorum, bir de her sene tonlarca para ödüyorum. Resmen sorma ver parası!

 2. harun dedi ki:

  Feyza arkadaşımın da dediği gibi bu yıllık vergi miktarları gerçekten çok fazla değil mi? Bu vergiler ne yapılıyor nereye gidiyor anlamıyorum

 3. Yılmaz dedi ki:

  Araba alırken eminim herkesin ilk düşündüğü şey ödeyeceği vergi miktarıdır,özellikle BMW gibi çok iyi markaların vergileri konusunda siteniz sayesinde ayrıntılı bilgiye sahip oldum,teşekkür ederim.

 4. Alara dedi ki:

  Ben şu vergi denen durumdan o kadar sıkıldım ki. Özellikle BMW aracımdaki vergiye verdiğim paraya gerçekten acıyorum aklıma geldikçe.

*

Sayfa başına git