Aileye Uygun Araba Modelleri

Aileye Uygun Araba Modelleri
29 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 584 kez okundu.

Araba konusunda her kişi için bazı dönemler bulunmaktadır. Bu dönemler ise yaş ve hayat seçenekleri ile beraber ilerlemektedir. İlk ehliyetin alınması ile gözde araba modelleri arasında hız daha öne planda yer almaktadır. Bunun haricinde evlenme evresinden sonra artık kişiler aileye uygun araba modelleri için arayışlara girmektedir. Aileye uygun birçok araba seçeneği geniş ve konfor olarak ayrıcalıklar sunmaktadır. Aileye uygun araba modelleri içerisinde en başta yer alan model olarak Citroen Grand C4 Picasso modeli göz çarpmaktadır. 7 kişilik kapasitesi ile kullanıcılarına geniş bir iç hacim sunmaktadır. Bunun yanı sıra arabanın fiyatı ise 89 bin TL’den başlayan fiyatlar piyasa içerisinde yer almaktadır.

Aile için göz çarpmakta olan bir diğer seçenek olarak ise 2015 Peugeot 5008 yer almaktadır. 4 kişilik bir aile için konfor sunabilmekte ve beraberinde ise gerektiği zaman 7 kişilik bir iç kapasite imkanı sunmaktadır. Aile için araba içerisinde çocuk kilidi ve beraberinde kolay temizlenebilir döşeme gibi seçenekler bulunmaktadır. Bunun yanı sıra araba sunmakta olduğu bir diğer ayrıcalık ise güvenli bir yolculuk imkanı sunmaktadır. Güvenlik sistemleri içerisinde ABS, ESP, EBD,ASR ve her kısma özel hava yastıkları yer almaktadır. Bu seçenekler sayesinde aile bireyleriniz ile beraber güven sorunu yaşamadan bir yolculuk yapabilirsiniz. Yetişkinler için ise cam tavan ve elektrikli cam perdesi gibi ayrıcalıklar bulunmaktadır.

Aileye Uygun Araba Modelleri Konusuna 15 Yorum Yapıldı
 1. Can dedi ki:

  Aileye uygun araba modelleri için yer alan tavsiyeleriniz .çok işeme yaradı sonunda kocamı yeni bir araba için ikna edebildim

 2. Ural dedi ki:

  Citroen’in bu modelini siteniz sayesinde incelediğimde gerçekten tam bir aile arabası olduğunu gördüm, tercih edilecek bir model

 3. halime dedi ki:

  Pegeout 5008 modelini sizin siteniz sayesinde daha iyi incelemiş oldum, geniş aileye sahip biriyim ve gerçekten konfor ve genişlik açısından oldukça uygun bir araç olduğu görülüyor.

 4. Serhat dedi ki:

  Citroen Grand C4 hem güç hem de konfor ve genişlik açısından gerçekten aileye uyan araba markaları arasında değerlendirilebilir. Ben şahsen çok seviyorum

 5. Lütfü dedi ki:

  Peugeot 5008 serisi gerçekten aile için araç bakan arkadaşlara tercih edebileceğim bir model. Şahsen ben kullanıyorum ve oldukça memnunum. Özellikle konforu çok iyi gerçekten.

 6. gökhan dedi ki:

  Genel olarak 5 kişilik olan araba modelleri bizim gibi geniş aileler için kullanımı oldukça zor.Bu yazınız sayesinde Citroen Grand C4 Picasso modelinin 7 kişilik kapasitesi ve uygun fiyatıyla karar verirken oldukça etkili oldu.

 7. Sıtkı dedi ki:

  Citroen Grand C4 Picasso modelinin detaylı bilgisine sizin sayenizde ulaştım, aileme uygun bir araç bakıyorum ve bu bilgilerinize göre değerlendirebileceğim bir araç açıkçası.

 8. Mehmet dedi ki:

  Ben bu bahsettiğiniz Citroen ve Peugeot markalarının modellerini ilk defa bu sitede detaylı inceleme fırsatı buldum. Geniş bir aileye sahibim ve gerçekten konfor açısından oldukça iyi diyebilirim.

 9. Meltem dedi ki:

  Ailem için bi araç tercih edicek olsam benim tercihim daha çok Audi Q serilerinden olurdu. Gerçekten konforu çok iyi görünüyor

 10. Nevzat dedi ki:

  Aracın teknik özelliklerini çok iyi tanıtmışsınız anca ben yine de Citroen Grand C4 Picasso modelinin yakıt tüketimini ve özellikle ülkemizdeki fiyatlarını merak ediyorum açıkçası.

 11. harice dedi ki:

  Aileye uygun araba modelleri arasında belirttiğiniz Pegeout serisini şahsen denemiş bulunmaktayım. Gerçekten de oldukça konforlu, tercih edilebilecek bir araç olduğunu söyleyebilirim.

 12. Feriha dedi ki:

  Citroen Grand C4 Picasso’nun tanıttığınız gibi bir araç olduğunu bilmiyordum. Benim gibi geniş bir aileye sahip olan kişilerin konfor ve güç açısından tercih edebileceği bir model.

 13. Yusuf dedi ki:

  Aileye uygun araçlarda en önemli unsur tabi ki konfor durumu. Şahsen ben belirtmiş olduğunuz Citroen markasında bu konforun oldukça iyi olduğunu görüyorum. Bence tercih edilebilir bir model.

 14. kemal dedi ki:

  Belirtmiş olduğunuz Citroen Grand C4 Picasso modelini araştırıcam, açıkçası verdiğiniz bilgiler çok hoşuma gitti araç oldukça konforlu duruyor.

 15. Meral dedi ki:

  Bir aracın aileye uygun olabilmesi için hem konforu ve iç hacminin iyi olması, hem de çekiş gücünün biraz daha uygun olması gerekiyor bence. Belirttiğiniz Citroen modelinde de bunların görülebilmesi mümkün aslında.

*

Sayfa başına git